Výuka češtiny pro cizince s Pájou

Čeština pro cizince do práce i do školy

(Klikněte na karty - dozvíte se víc)

Lepší čeština pro lepší práci

 

Chcete mít práci, která odpovídá Vaší kvalifikaci? Ale potřebujete lepší češtinu? Společně zvládneme slovíčka pro technickéučitelské i zdravotnické profese.

Větší jistota v mluvení

 

Bojíte se mluvit česky na úřadech? Váháte, když nakupujete v obchodě? Chcete udělat dobrý dojem na pracovním pohovoru? Nebo byste se rádi zbavili přízvuku? Naučím vás mluvit tak, jak mluví Češi. Prakticky a efektivně.

Kulturní akce a výlety

 

Rádi bychom, abyste poznali i kulturupřírodní krásy ČeskaPravidelně proto pořádáme výlety a návštěvy divadel společně s výbornou učitelkou Míšou Duškovou. Na jejím webu a FB se dozvíte víc:)

Příprava na zkoušky pro trvalý pobyt

 

Potřebujete zkoušku z češtiny pro trvalý pobyt na úrovni A2? Potřebujete se na ni intenzivně připravit? Připravím vás, abyste byli úspěšní.

English as a course language

 

Especially at the beginning, every lesson could also be conducted in English. However, this will be just a staging ground for your final breakthrough in Czech🙂

Lepší výsledky ve škole

 

Vaše děti nemají dobré výsledky, protože neumí dobře česky? Rádi byste zůstali a našli jim kvalitní střední/vysokou školu? Naučím je češtinu pro školu i češtinu pro cizince.

Copyright® 2024 Mgr. Pavel Richter

Provozovatel webu:
Mgr. Pavel Richter
Sídlo: Zd. Fibicha 1620/34
České Budějovice 37008
Provozovna: Krajinská 230/31
České Budějovice 37001
IČO 72521244
DIČ CZ7805313813

Přejít nahoru