Pojďte se bavit praktickou angličtinou

(Klikněte na karty - dozvíte se víc)

Intenzivní komunikace

 

Od první chvíle si povídáme v angličtině. Připravím záplavu modelových situací, kde si všechno zkusíte naživo. Zahrajeme si praktické scénky, ke kterým nás inspirují videa (nebo ještě líp - vlastní fantazie). Zapotíte se. A tak to má být:)

Gramatika v kostce

Není to sice úplně trendy, ale gramatika je  někdy třeba – i kdyby za rohem číhala nějaká zkouška. Na ty vás připravím, ať už děláte cambridgské zkoušky, nebo se učíte na maturitu. Hlavní plus: jasná struktura a srozumitelné využití v praxi. Na testy už žáky připravuji 15 let, takže vám poradím, jak to dáte.

The Sound of English

Taky se vám prostě líbí, jak angličtina zní? Krásně zpívá, má drajv a rytmus... budeme hodně poslouchat (a budu si vás nahrávat, abyste se slyšeli). Vyladíme výslovnost, abyste mohli s úsměvem konverzovat na královském banketu:)

Slušná porce slovíček

 

Slovíčka jsou základ. Gramatika je dobrá na testy, výslovnost ladí uchu, ale bez pořádné slovní zásoby to nejde. Můžu vám nabídnout slovní zásobu na úrovni rodilého mluvčího, ale s citem pro češtinu. 

Online výuka?

 
Online výuku nabízím jen jako doplněk k lekcím. A víte proč? Je vědecky dokázané, že je až 4x méně efektivní než komunikace z očí do očí. Ale chřipka někdy zatočí s každým:)

Všechno ostatní už bude podle Vás...

Copyright® 2024 Mgr. Pavel Richter

Provozovatel webu:
Mgr. Pavel Richter
Sídlo: Zd. Fibicha 1620/34
České Budějovice 37008
Provozovna: Krajinská 230/31
České Budějovice 37001
IČO 72521244
DIČ CZ7805313813

Přejít nahoru