Každý se učíme jinak. Rukama mi prošlo spoustu žáků, takže rychle zjistíme, co vyhovuje vám (a vaši skupince) a poradím vám, jak se naučíte nejrychleji a nejefektivněji… proto jazyková poradna


Dokážu poradit všem úrovním pokročilostí, z řady různých profesí (od byznysu až po IT) i věkovým kategoriím (pro děti připravím hravé hodiny, pro pokročilejší starší žáky půjdeme po preciznosti a gramatice). 


Když potřebujete rozmluvit, rozmluvím vás; když máte byznys, mám zkušenosti z podnikání; začátečníkům lingvistické poučky zjednoduším na to, co v praxi využijí a funguje, a s pokročilými vypilujeme, co bude potřeba ke zkouškám nebo k tomu, aby cítili, že se pořád zdokonalují.


Budete se bavit, učení bude efektivní a zvládneme všechno, co potřebujete. Prostě si s tím poradíte.


Základní cena za individuální kurz je 490 korun za 60 minut, 90 minut vyjde na 690 Kč. Menší skupinové kurzy (2 až 3 lidi) mají přípatek 100 korun za studenta/lekci. Skupinové kurzy (4 až 6 lidí) všech pokročilostí mají základní cenu 1900 Kč za blok desíti lekcí.

Výuka probíhá do 1.1. 2024 ve studovně na Kubatova 1240/6, od 1.1. 2024 nově vybudované a výborně dostupné studovně Krajinské 230/31 v 1. patře.

Vystudoval jsem anglistiku na Masarykově univerzitě (už v roce 2004), taky jsem ale bakalář finančního managementu z Univerzity Hradec Králové, studoval jsem i pedagogiku na Karlově univerzitě a absolvoval právní kurz pro soudní překladatele na právnické fakultě MUNI… učím se celý život, abych vám poradil co nejkvalifikovaněji. Můžu vám nabídnout  přes 15 let zkušeností s výukou jazyků.

Kontakty:

 

Mgr. Pavel Richter

Krajinská 230/31, 1. patro

E-mail: richter@richtercb.cz

Tel.: +420775913716
Kontaktní formulář

Chcete-li vyplnit tento formulář, prosím povolte v prohlížeči JavaScript.
Napište svůj e-mail, na který Vám odpovím:)
Napište mi, s čím Vám můžu poradit, jaký kurz by Vám nejvíc vyhovoval... odpovím co nejdříve.
Ověřeno MonsterInsights