Výuka, doučování... prostě poradna

Absolvent anglistiky Masarykovy univerzity (ehm, už roku 2004, skoro se mi to ani nechce psát:), bakalář finančního managementu z Univerzity Hradec Králové (krátké poblouznění světem financí), a pak třeba pedagogika na Karlově univerzitě nebo právní minimum pro překladatele na právnické fakultě MUNI. Člověk se má prostě vzdělávat celý život.

Ano, to je reklama:) Snažím se každého poznat a poradit mu přesně tak, jak to nejlépe pochopí… proto taky jazyková poradna. Nejsem vystudovaný pedagog, „jen“ učím 15 let a snažím se to dělat prakticky, bez zbytečných pouček. Lingvistiku má znát učitel, žák ji musí umět použít. Když potřebujete rozmluvit, rozmluvím vás; když máte byznys, mám překladatelskou praxi a zkušenosti; pro začátečníky lingvistické poučky oříznu na to základní a fungující. A když jste začátečník takzvaný „věčný“:)? Najdu vám motivaci jím nebýt…

Ano, bez peněz se žít nedá a určitě najdete levnější… ale taky si necháváte opravit auto v garáži u souseda? (Pokud teda nemáte štěstí na šikovného automechanika.) Cena za 60minutovku je 400 korun, 90 minut za 600… ve dvou je příplatek stokoruna – mít kamaráda (přibližně stejné jazykové úrovně) se prostě vyplatí:) 

Výuka probíhá v mé kanceláři. Nemám ambice být velká škola, která chrlí desítky studentů… jeden je dobrý, dva jsou ideální. Výuka v kanceláři je výrazně intenzivnější než u vás doma. Naučíte se víc a rychleji.

Stránka se aktuálně vylepšuje, buduje… aby prostě byla o něco lepší. Nedokonalosti prosím omluvte:)