Mám zkušenosti a učím kreativně a prakticky. Rychle zjistím, co vyhovuje vám (nebo vaši skupince) a poradím vám, jak se učit co nejrychleji a nejefektivněji.

Dokážu poradit
všem úrovním pokročilostí, řadě různých profesí (od byznysu až po IT) i věkovým kategoriím. 

Pro děti připravím hravé hodiny, žákům připravujícím se na zkoušky ušiju na míru kurz přesně na míru maturitě nebo libovolné cambridgské zkoušce. Když potřebujete rozmluvit, mám připravenou širokou škálu témat, takže získáte sebejistotu i slovní zásobu.

K učení používám klasická cvičení i moderní online lekce a širokou škálu multimediálních videí. Budete se bavit, učení bude efektivní a zvládneme všechno, co potřebujete.

Základní cena za individuální kurz je 450 korun za 60 minut, 90 minut vyjde na 600 Kč. Menší skupinové kurzy (2 až 3 lidi) mají příplatek 100 korun za studenta/lekci. Skupinové kurzy (4 až 6 lidí) všech pokročilostí mají základní cenu 1900 Kč za blok desíti lekcí.

Od 1.1. 2024 kurzy probíhají v nově vybudované a výborně dostupné studovně Krajinské 230/31 v 1. patře v kanceláři č. 5.

Vystudoval jsem anglistiku na Masarykově univerzitě v Brně, jsem bakalář finančního managementu z Univerzity Hradec Králové, studoval jsem i pedagogiku na Karlově univerzitě a absolvoval právní kurz pro soudní překladatele na právnické fakultě MUNI… učím se pořád a učím se rád:) 

Jazyky jsou moje vášeň a ve volných chvílí si piluji svoji němčinu, ale učím se i ukrajinštinu a finštinu.

Miluji cestování (Skandinávie a divoké laponské pláně jsou moje vášeň), jízdu na koloběžce a běhání po lese… a hlavně si rád povídám a potkávám nové lidi. Budu se na Vás těšit:)Novinka: SLOW English kurz (A2/B1) od 12.2.2024


Začínáte už poněkolikáté? Tyhle trpělivé kurzy pečlivě zopakují, co jste se naučili. Jsou určené všem, kteří už mají nějaké roky i kurzy za sebou, ale teď se chtějí systematicky dlouhodobě posunovat konečně dál:)

 

Minimální délka kurzu je proto 15 lekcí (60 minut) a cena za jeden blok je 6000 Kč. Začínáme 12.2.2024, termíny se určí podle složení žáků. Budou ale maximálně flexibilní, abyste nemuseli vynechat žádnou lekci.

Chcete se dozvědět víc?

Vyplňte kontaktní formulář dole

Napište mi přes chaty

Nebo jen zaskočte na kávu...

Budu se na Vás těšit:)

Kontaktní formulář

Chcete-li vyplnit tento formulář, prosím povolte v prohlížeči JavaScript.
Napište svůj e-mail, na který Vám odpovím:)
Napište mi, s čím Vám můžu poradit, jaký kurz by Vám nejvíc vyhovoval... odpovím co nejdříve.

Provozovatel webu:
Mgr. Pavel Richter
IČO 72521244
Sídlo: Zd. Fibicha 1620/34, 37006 České Budějovice
Provozovna: Krajinská 230/31, 37001 Č. Budějovice

Přejít nahoru